Цей сайт має обмежену підтримку для вашого браузера. Ми рекомендуємо перейти на Edge, Chrome, Safari або Firefox.
Ваше замовлення відповідає критеріям для безкоштовної доставки Безкоштовна доставка замовлень на суму понад 200 доларів США.

ВЕСНЯНЕ ПРОМО: 30% на всі позиції

ПОВЕРНЕННЯ

Ми приймаємо неношені речі в оригінальній формі та упаковці. Ви повинні зв’язатися з нами та розпочати процес повернення через 3 дні після доставки.

Ми раді виправити більшість виробничих несправностей. Будь ласка, надішліть зображення пошкоджених ювелірних виробів електронною поштою на info@mari-b.com, щоб обговорити можливі варіанти. Ремонт не буде прийнято після закінчення 365 днів після початкової дати замовлення.

Будь ласка, дотримуйтеся нашого посібника з догляду, щоб довговічні ювелірні вироби.

**Виробничі дефекти НЕ включають: відколи, тріщини або зламані перли чи дорогоцінні камені; загальний знос, включаючи предмети, які були зігнуті, перекручені та зламані, окислені або на яких покриття вицвіло.

Будь ласка, зверніть увагу, що клієнтам не повертаються початкові витрати на доставку, і вони несуть відповідальність за всі пов’язані комісії за доставку при поверненні. На жаль, ми не несемо відповідальності за будь-що, втрачене чи пошкоджене під час транспортування.

МІЖНАРОДНЕ ПОВЕРНЕННЯ

Будь ласка, зверніть увагу, що всі міжнародні мита та податки не повертаються та вже включені у ваше замовлення під час виписки.

Якщо ви вирішите розмістити нове замовлення, вартість доставки не буде включена, і її доведеться сплатити повторно.

Усі клієнти несуть відповідальність за всі мита та податки, пов’язані з їх поверненням.

Скористайтеся кодом купона WELCOME10, щоб отримати знижку 10% на перше замовлення.

*можливі винятки

Кошик

Більше немає товарів, доступних для покупки