Цей сайт має обмежену підтримку для вашого браузера. Ми рекомендуємо перейти на Edge, Chrome, Safari або Firefox.
Ваше замовлення відповідає критеріям для безкоштовної доставки Безкоштовна доставка замовлень на суму понад 200 доларів США.

ВЕСНЯНЕ ПРОМО: 30% на всі позиції


Будь ласка, зверніть увагу, що майже всі деталі доставляються зі Сполучених Штатів, оскільки ми зараз темчасову тут.
В Росію та Білорусь НЕ ДОСТАВЛЯЄМО.


Будь ласка, зачекайте 3 дні на виготовлення ювелірних виробів перед відправленням.
Шапки виготовляються на замовлення і вимагають 10 днів до відправки.
 
ДОСТАВКА США


Доставки по Україні здійснюється Новою Поштою

Комісія: Безкоштовно


Доставки в США здійснюється USPS.

Комісія: $10


Після відправлення товару ми більше не несемо відповідальності. Ми не повертаємо кошти за посилки, втрачені під час транспортування. Ми не можемо відшкодувати або замінити вкрадені пакунки чи будь-які неповернуті пакунки, які підтверджено як доставлені.


МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА


Комісія: $15


Міжнародна доставка здійснюється через USPS. Зверніть увагу, що коли посилка залишає Сполучені Штати, вона передається до вашої державної поштової служби. Мита та податки НЕ включаються в загальну суму під час виписки.
Наші ціни не включають будь-які податки чи митні збори, які ви можете стягувати під час ввезення посилок у вашу країну. Для отримання додаткової інформації зверніться до веб-сайту уряду вашої країни. Після того, як ваша посилка досягне країни, звідки було зроблено замовлення, ми більше не зможемо надавати зміни статусу або інформацію про відстеження.
Будь ласка, переконайтеся, що ваша адреса доставки правильна та безпечна: ми не несемо відповідальності за товари, які не отримали через неправильну або неповну адресу доставки. Товари, позначені як такі, що неможливо доставити через неправильну адресу доставки, будуть повторно видані, якщо та коли вони будуть отримані назад, і стягуватиме плату за повторну доставку. 
Деталі можуть виглядати не так, як показано в Інтернеті (через природні перли та каміння).
Загублені посилки: якщо ваша посилка загубиться під час транспортування, ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам. Ми не несемо відповідальності за пакунки після створення підтвердження доставки.

Скористайтеся кодом купона WELCOME10, щоб отримати знижку 10% на перше замовлення.

*можливі винятки

Кошик

Більше немає товарів, доступних для покупки